02 lutego 2021 19:34 | Aktualności

WOŚP - NOWY REKORD

Dnia 31 stycznia 2020 roku odbyła się 29 edycja finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi uczniowie, po raz kolejny, chętnie wzięli w niej udział.

Tegoroczna edycja była dla nas jednak inna, niż w latach poprzednich. Ze względu na wprowadzoną kwarantannę, nie mogliśmy utworzyć szkolnego sztabu WOŚP. Wolontariusze, pod opieką rodziców, osobiście zdawali puszki do sztabu znajdującego się w Obornickim Ośrodku Kultury. To właśnie tam otrzymali zaświadczenia o zebranej sumie pieniążków.

W tym roku wolontariuszami zostali: Wiktoria Buś, Kacper Izychart, Daria Pude, Wiktor Sibrecht, Wojciech Bukowski, Maja Mieczyńska, Antoni Hanelik, Franciszek Domagała, Wiktor Nowak, Alicja Pytel oraz Igor Noskowiak. Wolontariuszy wpierali również Aleks Frąckowiak oraz Maksymilian Skrzypczak.

W tegorocznej edycji finału, do puszek oraz e-skarbonek wolontariuszy trafiło: 8659,84zł. Jest to o 3009,06zł więcej niż w roku 2020. Padł więc nowy rekord szkolny!

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych uczniów oraz rodziców-opiekunów – to dzięki Wam, mimo szczególnych okoliczności, wolontariusze mogli kwestować na ulicach wsi Maniewa, Gołaszyna, Gołębowa oraz Ocieszyna. Nigdy nas nie zawiedliście – stanęliście na wysokości zadania 😊 Dziękujemy również sołtysom wsi za otwarcie świetlic i powitanie wolontariuszy z otwartymi ramionami. Podziękowania składamy także mieszkańcom oraz wszystkim, którzy wsparli akcję WOŚP i wrzucili pieniążki do puszek oraz e-skarbonek dzieci – macie ogromne serca i to dzięki Wam udało nam się pobić szkolny rekord 😊 Gramy razem z Wami, gramy do końca świata…i jeden dzień dłużej 😊

Zdjęcia: