22 grudnia 2020 10:13 | Aktualności

Akcja MEN "Razem na Święta"

Już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji MEN "Razem na Święta". Uczniowie klasy VII należący do szkolnego Klubu Małego Wolontariusza oraz uczniowie klasy III, w ramach tegorocznej akcji, przygotowali kartki świąteczne dla swoich sąsiadów. Dzieci własnoręcznie napisały życzenia oraz pięknie ozdobiły kartki. Życzenia trafiły do skrzynek pocztowych lub zostały przekazane własnoręcznie. Dodatkowo szkoła prowadzi zbiórkę kocy, karm oraz misek na rzecz schroniska "Azorek". Zbiórka potrwa do Nowego Roku. Akcja "Razem na Święta" jest w tym roku dla nas bardzo szczególna, ze względu na czas pandemii oraz izolacji. Mamy nadzieję, że otrzymanie kartek świątecznych sprawi, że pomimo dystansu społecznego, nadal będziemy pamiętać o tym, że jesteśmy jedną wspólną rodziną :) Efekty pracy dzieci przedstawiamy poniżej.

Zdjęcia: