22 grudnia 2020 08:23 | Aktualności

Przedszkolne kolędowanie

„Gdy w pokoju wyrośnie choinka,
Łańcuszkami, bombkami zaświeci.
To znaczy, że już Święta,
Że już blisko kolęda…”

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu 11 grudnia. Wszystkie grupy przedszkole zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i wspólnie zaśpiewały kolędę ,,Dzisiaj w Betlejem”. W tym roku szkolnym z powodu pandemii nie mogliśmy zaprosić rodziców, aby jak co roku spotkać się w tym świątecznym czasie, dlatego nagraliśmy z tego wydarzenia filmik. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla swoich pociech .  Życzymy również wszystkim spokojnych, rodzinnych, ciepłych Świąt Bożego Narodzenia..

Zdjęcia: